menu Strona główna

FAQ


Gdzie mogę znaleźć informacje o Dniach Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2018?

Wszystkie informacje znajdziesz na: www.juwenalia.bialystok.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia nas na:
• Facebook – JuwenaliaBialystok
• Instagram – @juwenalia_bialystok
• Snapchat – dodaj nas! bądź na bieżąco – @juwebstok

Gdzie i kiedy odbywają się Juwenalia?

Juwenalia odbędą się na kampusie Politechniki Białostockiej. Dni Kultury Studenckiej rozpoczynamy 30 maja Paradą Studentów startując z Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów o godzinie 17.00, i do dnia 1 czerwca zapraszamy na liczne koncerty na terenie kampusu PB.

Co to jest karnet i do czego upoważnia? Ile kosztuje karnet?

Karnet jest opaską, którą należy założyć na rękę. Karnet upoważnia do wchodzenia na plac koncertowy i wychodzenia z placu koncertowego bez ograniczeń w trakcie 3 dni koncertowych (30 05-01.06).

Gdzie/jak/kiedy mogę zakupić karnet?

Karnet można zakupić online na stronie: juwenalia.bialystok.pl/sklep

Sprzedaż stacjonarna karnetów odbywa się w sztabie juwenaliowym w Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

Kiedy i gdzie mogę odebrać karnet zakupiony przez internet/stacjonarnie/wygrany w konkursie?

Odbiór zamówionych i opłaconych karnetów będzie możliwy w sztabie juwenaliowym (Inkubator Przedsiębiorczości PB, ul. Zwierzyniecka 10) :

Terminy zostaną podane w krótce.

Co jest potrzebne do odbioru karnetu?

Podczas odbioru karnetu w zależności od sposobu zakupu będą potrzebne:
– zakup internetowy – 4-cyfrowy numer zamówienia i adres e-mail, na który zostało dokonane zamówienie (w razie wątpliwości możemy poprosić o tytuł przelewu: TRXXXXX ),
– zakup stacjonarny – paragon z kodem, uzyskany podczas zakupu.

Czy ktoś może odebrać za mnie karnet?

Osoby trzecie posiadające niezbędne informacje mogą odebrać karnet, ponieważ nie są imienne i nie będą zakładane bezpośrednio na rękę.
Wyjątek stanowią karnety wygrane w konkursach – karnet powinna odebrać osoba, która wygrała karnet – osoba wydająca karnet może poprosić o dowód/legitymację osoby odbierającej.

Co to jest bilet jednorazowy i do czego upoważnia? Ile kosztuje bilet jednorazowy?

Bilet jednorazowy upoważnia do jednorazowego wejścia na plac koncertowy. Aby ponownie wejść na plac koncertowy po jego opuszczeniu, należy zakupić ponownie bilet jednorazowy.
Bilet jednorazowy kosztuje 10 zł.

Gdzie i kiedy będzie można zakupić bilety jednorazowego wstępu?

Bilety jednorazowego wstępu będą sprzedawane tylko podczas dni koncertowych (30.05-1.06) w kontenerach kasowych znajdujących się blisko wejścia na plac koncertowy.

Szczegóły będą podane na naszym profilu na Facebook’u: JuwenaliaBialystok

Czy mogę kupić bilet/karnet na jeden dzień koncertowy?

Nie ma biletów/karnetów na jeden dzień, jest tylko bilet jednorazowego wstępu, który po wejściu na plac traci swoją ważność i aby wejść ponownie należy zakupić nowy bilet.

Nie mam 18 lat, czy mogę kupić karnet?

Nabywcą karnetu/biletu dla osoby, która w dniu zakupu karnetu/biletu nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych, może być tylko jej pełnoletni opiekun.

Nie posiadam statusu studenta, ile kosztuje bilet jednorazowy/karnet 3-dniowy?

Ceny biletów oraz karnetów są dla wszystkich takie same, bez względu na status studenta.

Czy aby wziąć udział jednym dniu koncertowym trzeba zakupić karnet 3-dniowy?

Nie, w takiej sytuacji można kupić bilet jednorazowy. Jednak należy pamiętać, że przy opuszczeniu placu koncertowego bilet traci swoją ważność i aby wejść ponownie należy zakupić nowy bilet.

Czy na imprezę można wnieść aparat fotograficzny?

Na teren festiwalu można wnieść tylko amatorski aparat kompaktowy. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych, niezależnie od ich rozdzielczości, są dozwolone.

Lustrzanki i aparaty ze zmienną optyką oraz profesjonalny sprzęt fotograficzny można wnieść na teren imprezy tylko po uzyskaniu akredytacji prasowej.

Czy na imprezę można wnieść własne napoje i/lub jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonać zakupu produktów spożywczych.

Mam mniej niż 16 lat, czy mogę wejść na plac koncertowy?

Osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia mogą wejść na teren imprezy pod nadzorem opiekuna prawnego i wypełnionym oświadczeniem (załącznik nr 2 regulaminu sprzedaży biletów i karnetów Dni Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2019).
Opiekun osób, o których mowa w ust. 5 i ust. 6 ponosi pełną odpowiedzialność za podopiecznego przebywającego na Terenie Imprezy od momentu wprowadzenia go aż do jego wyjścia. Dane personalne opiekuna odpowiedzialnego za podopiecznego będą weryfikowane na podstawie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, legitymacja studencka, prawo jazdy lub paszport) przez Organizatora w wyznaczonym wejściu na Imprezę.

Jestem w przedziale 16-18 lat (w dniu koncertu nie mam 18 lat), czy mogę wejść na plac koncertowy?

Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 18 lat (przedział 16 – 18 lat) mogą wejść na teren wydarzenia pod nadzorem pełnoletniego opiekuna, po wypełnieniu załącznika nr 1 regulaminu sprzedaży biletów i karnetów Dni Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2019).
Opiekun osób, o których mowa w ust. 5 i ust. 6 ponosi pełną odpowiedzialność za podopiecznego przebywającego na Terenie Imprezy od momentu wprowadzenia go aż do jego wyjścia. Dane personalne opiekuna odpowiedzialnego za podopiecznego będą weryfikowane na podstawie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, legitymacja studencka, prawo jazdy lub paszport) przez Organizatora w wyznaczonym wejściu na Imprezę.

Do jakiego wieku moje dziecko może wejść bezpłatnie?

Dzieci do lat 7 z opiekunem prawnym mogą bezpłatnie wejść na plac koncertowy, pod warunkiem, że opiekun zakupił bilet jednorazowy lub karnet.

Jak uzyskać akredytację dziennikarską?

Aby uzyskać akredytacje należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: juwenalia.bialystok.pl/akredytacje

Zrobiłem błąd w zamówieniu z karnetami, ale nie zrobiłem jeszcze przelewu co mam zrobić?

Możesz zacząć tworzyć nowe zamówienie, poprzednie zostanie automatycznie anulowane w ciągu dwóch dni.

Gdzie znajdę informację o której godzinie zagra dany zespół?

Line up godzinowy znajdziesz w zakładce LINE UP.